Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl

Tunezja - Zakwaterowanie

(Strony) > > > Zakwaterowanie

Wybór z katalogu jest możliwy już w domu. Wszystkie hotele reklamują się pięknymi zdjęciami i dlatego warto także zapoznać się z ocenami innych turystów. Zawsze warto też odjąć jedną gwiazdeczkę od oceny. Oznacza to, że 4 gwiazdkowy hotel w Tunezji może być porównywany z 3 gwiazdkowym hotelem w Polsce.

Zakwaterowanie poza centrum

Oznacza to, ze w okolicach Państwa hotelu poza innymi hotelami i ładnej przyrody nie będzie nic innego. Sklepiki, restauracje i bary, to zjawisko w tym regionie rzadkie. Urlop w takim hotelu jest zalecany dla tych, którzy lubią spokój i pogodę.

Zakwaterowanie w pobliżu centrum dużych miast

Jeżeli wybór padnie na taki hotel, to nie będą Państwo mieli daleko do różnego rodzaju bazarów, sklepików i zabawy.

Wyposażenie

Wyposażenie hotelu jest bardzo komfortowe i zbliżone do standardu europejskiego. Uwagę zwrócić należy na małą liczbę gniazdek i dlatego należy ze sobą zabrać odpowiedni rozdzielacz, co pozwoli nam na dołączenie większej liczby urządzeń. Uwaga dotyczy także luster, które mają tendencję do powiększania i nie należy się dziwić, że podczas pobytu Państwo urośli. To tylko złudzenie optyczne;)

Zabawa

Większość lepszych hoteli zapewnia swoim gościom różne formy zabawy. Miejscowi animatorzy zabaw raczej nie mówią dobrze po polsku i często może to wyglądać zabawnie. Najczęściej językiem prowadzącego zabawę jest angielski lub niemiecki. Program kulturalny obejmuje m.in. wieczorne karaoke, turnieje w basenie i różne konkursy.

 

Najnowsze informacje...

18.01.2012 Pismo arabskie
27.09.2011 Malouf
01.12.2009 Park Narodowy Chambi

Ostatnio na forum...

25.03.2012 Tunezja - kilka pytań [pilne!]
02.09.2011 Djerba- pytanie
30.04.2011 Djerba lub Ląd
29.04.2011 Bakszysz
28.04.2011 Specjalista Tunezja

Najnowsze zdjęcia...

Carthage
Monastir
Sunset
Tunezja 3
Tunezja 2