Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl Tunezja - Travelon.pl

Tunezja - Specjalista Tunezja - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > Specjalista Tunezja

Dodać komentarz

Specjalista Tunezja

16.03.09 10:43:52 (Odpowiedzieć)
Tito
Witam, możecie mi polecić biuro podróży, które specjalizuje się na wyjazdach do Tunezji Chcę, żeby urlop był maksymalnie udany bez jakiejkolwiek wady. Pozdro

Re: Specjalista Tunezja

24.03.09 20:09:50 (Odpowiedzieć)
Koka
Raczej myślę, że to nie tylko sprawa biura podróży, ale głównie hotelu, do którego się wybieramy i głównie od zachowania personelu, który pracuje tam. Warto więc poczytać na internecie co nieco i poszperać w recenzjach hoteli, żeby nie doszło do jakiejś totalnej porażki.

07.04.09 11:16:04 (Odpowiedzieć)
Kasia
Racja, byłam już 5x razy w Tunezji i zawsze full wypas, maksymalne zadowolenie. Generalnie zawsze wyszukaliśmy wszystkie dostępne informacje o hotelu i doświadczenia podróżników i nikdy nie było problemu plus napiwki robią swoje :-). Owszem czytałam i na lotnisku słyszałam dosyć dziwne historie...

12.05.09 17:28:40 (Odpowiedzieć)
a mnie się zdaje,a nawet jestem pewna,że bardzo dużo zależy od biura.Bywa,że w jednym hotelu różne biura wykupują pokoje,a ceny się różnią nawet o 300 zł!!!!!Byłam tam 7 razy i trochę cen przewertowałam i oczywiście biur.

Tunezja 2009?

21.06.09 23:14:35 (Odpowiedzieć)
Witam, chcialbym w tym roku spedzic urlop w Tunezji. Troche juz poczytalem na roznych stronach o tym kraju i zwyczajach panujacych w hotelach ale czy moglby mi kots polecic cos konkretnego? Jakie miejscowosc jest ladniejsza, w ktorej jest wiecej do robienia, ktora jest "lepsza"? Czy hotele typu *** sa warte zainteresowania czy lepiej te 4* mimo iz za doplata ale moze warto zeby nie zespuc sobie urlopu? Czy lepiej all in i czy to sie rzeczywiscie wykorzystuje czy starczy HB a zaoszczeedzone w ten sposob pieniadze wydac ale juz wg potrzeb? A sporty wodne? Czy ktos pamieta ceny? Nie mam pojecia czego tam sie moge spodziewac:/ Wiec bede wdzieczny za kazda podpowiedz, pozdrawiam, Michal

Najnowsze informacje...

18.01.2012 Pismo arabskie
27.09.2011 Malouf
01.12.2009 Park Narodowy Chambi

Ostatnio na forum...

25.03.2012 Tunezja - kilka pytań [pilne!]
02.09.2011 Djerba- pytanie
30.04.2011 Djerba lub Ląd
29.04.2011 Bakszysz
28.04.2011 Specjalista Tunezja

Najnowsze zdjęcia...

Carthage